قیمت تسمه آهنی مشهد

قیمت تسمه آهنی مشهد

به منظور اطلاع از قیمت تسمه آهنی مشهد ، می توانید به لیست زیر، که با توجه به قیمت روز آهن مشهد به روز رسانی می شود، مراجعه کنید. همچنین می توانید برای خرید تسمه آهنی در مشهد ابتدا با کارشناسان فروش مجموعه آهن آلات قربان نیا تماس حاصل فرمایید. مجموعه آهن آلات قربان نیا با بیش از 25 سال سابقه خدمت در بازار آهن آلات مشهد، آماده خدمت رسانی به همه متقاضیان این محصول می باشد.

شمارهکارخانه تولیدکنندهوزنقیمت
2??تماس بگیرید
2/5??تماس بگیرید
3??تماس بگیرید
4??تماس بگیرید
5??تماس بگیرید

تسمه آهنی چیست

تسمه آهنی به عنوان یکی از ابزارهای پایه ای صنایع مختلف شناخته می¬شود  که دارای کاربردهای عمدتا ساختمانی، سازه ای و عمومی است. این محصول عموما طی فرآیند نورد گرم تولید می شود که به دو صورت رول (کویل) و ورق کات شده (فلت) به بازار عرضه می گردد. مهمترین ویژگی قیمت تسمه آهنی در مشهد فلزی آن است که در فرآیند تولید آن از فولادهای با درصد کربن پایین استفاده می شود. همچنین تحمل دمای بالا، حمل بارهای ناهموار و خشن از دیگر ویژگی های این محصول است.

کاربردهای قیمت تسمه آهنی مشهد

استفاده در مجموعه ساخت و سازهای ساختمانی به خصوص اجرای داربستها.

  • صنایع پتروشیمی و معادن.
  • تجهیزات کشاورزی.
  • ساخت و ساز پل های بین راهی در جاده ها.
  • تجهیزات کشتیرانی.
  • صنایع دسته بندی.
  • تیرچه های فلزی خود ایستا (کرومیت، گرتینگ، گاردریل).

کاربرد قیمت تسمه آهنی مشهد

انواع قیمت تسمه آهنی در مشهد

در حال حاضر چهار نوع تسمه آهنی در بازار فولاد ایران وجود دارد که با توجه به معیارهای ضخامت، مواد اولیه و شیوه ساخت، تقسیم بندی می شوند؛

1- تسمه آهنی نوردی

این محصول طی فرآیند نورد گرم تولید می شود که به دلیل روش تولید و قیمت ارزان تر، از سایر انواع تسمه در بازار داخلی پرکاربردتر است. ماده اولیه نوردی ضایعات آهن یا آهن قراضه است. این دسته از تسمه ها به صورت برش از ورق و با اندازه های طولی متفاوت از 4 متر تا 7 متر و با عرض 20 میلی¬متر تا 200 میلی متر، و ضخامت 5 تا 100 ملی متر، تولید و عرضه می شود. از مهم ترین معایب این محصول یکسان نبودن آلیاژ به کار رفته در قیمت تسمه آهنی است که برای جوشکاری و تراشکاری ممکن است همه قسمت های تسمه شرایط یکسانی نداشته باشند. مشکل دیگر این محصول وجود یک لایه اکسید آهن می باشد که سطح آن را غیرصیغلی می کند.

2- تسمه آهنی فابریک

طریقه ساخت این محصول نیز مانند تسمه های آهن نوردی، فرآیند نورد گرم است با این تفاوت که برای ساخت آن برخلاف مواد ضایعاتی، از آلیاژ درجه یک (بیلت فولادی) استفاده می شود. 

3- تسمه آهنی ماشینکاری

به دلیل استفاده از ابزار آلات برش و صاف کن در پروسه تولید این محصول، به آن تسمه ماشین کاری اطلاق می شود. بارزترین تفاوت قیمت تسمه آهنی در مشهد نسبت به دو تسمه نوردی و فابریک آن است که برخلاف آنها دقیقا 6 متر می باشد. از مهم ترین مزیت های این محصول نسبت به دو محصول قبلی می توان به قابلیت انتخاب آلیاژ آن اشاره کرد که مشتری بسته به نیاز خود از انواع تسمه های گالوانیزه، استیل، St52 و یا هر نوع آلیاژ دیگر یکی را انتخاب می کند. همچنین تلورانس این محصول بسیار کم است که آن را برای مصارف با دقت اندازه بالا، مناسب می کند. 

انواع قیمت تسمه آهنی مشهد

4- تسمه آهنی ترانس-قیمت تسمه آهنی مشهد:

تسمه های ماشین کاری و یا تسمه نوردی به عنوان ماده اولیه این محصول به کار می رود. این محصول عموما در صنایعی به کار می روند که از مصالحی با دقت بالا مصرف دارند. تسمه آهنی ترانس را در فرآیند تولید وارد دستگاه می کنند تا کشیده شوند، از آن رو به آن ها تسمه کششی هم گفته می شود. در پایان امیدواریم این مطلب که توسط تیم سئو مشهد تهیه شده، توانسته باشد اطلاعات مفیدی را درباره قیمت تسمه آهنی در مشهد در اختیارتان گذاشته باشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

09151591497